09124257291

فلاش تانک

هنگامی که به  روش زندگی در این دوران نگاه میکنیم یکی از نگرانی های روزانه مردم نداشتن فضای مورد نظر برای زندگی است. میتوان گفت انسان ها اکنون دنبال طراحی های زیبا و جالبی هستند که فضای قابل استفاده خود را افزایش بدهند.برای مثال میشود گفت  وصل کردن تلویزیون به دیوار، فلاش تانک توکار که پشت دیوار جاسازی میشوند و همگی اینها را میشود گفت برای آزاد سازی فضای در دسترس انجام میگیرد.

امروزه فلاش تانک ها به دو دسته توکار و روکار تقسیم میشوند. فلاشتانک های توکار برعکس نسل گذشته فلاشتانک ها روکار با قرارگرفتن  درون دیوار سرویس بهداشتی  فضای زیادی را اشغال میکرد. اکنون با استفاده از این نمونه فلاشتانک فوق باریک فضای اشغال شده به سرویس بهداشتی باز میگردد.  امروزه، مینیمالیسم افراد زیادی را به خود جذب کرده است. با این کار فلاشتانک های توکار روز به روز مشهورتر شدند. مخفی کردن لوله کشی ها داخل دیوار یک راه بسیار کاربردی و با هزینه کم قابل اجرا است.زیرا این اجرا هم مد قرار گرفته و هم کارایی و هم کم هزینه است.

این فلاش تانک کارایی مورد استفاده در سرویس بهداشتی های هتل های لوکس تا سرویس بهداشتی های بین راهی را دارا میباشد که یک ویژگی بسیار مهم این وسیله میتوان نام برد.

ویژگی های فلاشتانک توکار

اکنون بعضی از ویژگی های فلاشتانک های توکار را برایتان بازگو میکنیم:

تخلیه دو زمانه

مهم بودن حفظ کردن منابع طبیعی در همه ی دنیا قابل توجه است. قابلیت تخلیه دو زمانه در فلاشتانک های توکار به یکی از اصلی ترین ملزومات فلاش تانک های توکار میباشد.

صرفه جویی در مصرف آب

یکی از بارزترین ویژگی این فلاش تانک این است که در مصرف آب صرفه جویی حداقلی را دارا میباشد. این ویژگی برای یک کشور که در وضعیت بحرانی کم آبی قرار دارد بسیار مهم است.

کاهش صدا

با قرار دادن آن داخل دیوار صدای آن هنگام خالی شدن کاهش می یابد.

فلاش تانک توکار

فلاش تانک از محدود وسایل ضروری در سرویس بهداشتی منازل و مناطق مسکونی میباشد. در معرفی آن میتوان گفت به محفظه ای گفته میشود که در آن آب نگه داشته میشود تا در زمان استفاده، رهاکردن اندازه زیادی از آب ممکن کند. وسیله مورد نظر در دو نوع موجود میباشد. فلاشتانک روکار دارای محفظه ای برای نگهداری آب که با کشیدن طناب آب به اندازه زیاد و با سرعت خارج میشود. استفاده از این روش امروزه جواب نمیدهد و مورد خوبی نیست زیرا دارد اندک اندک جای خود را به فلاش تانک ها تو کار میدهد.

فلاشتانک توکار را میشود گفت  که شما دیگر فضای ذخیره آب را نمی بینید. در این نوع، فضای نگهداری آب داخل دیوار جای میگیرد و شما تنها دو دکمه مشاهده میکنید که با فشار دادن می توانید از آن استفاده کنید. مهم ترین ویژگی فلاشتانک توکار را میتوان ظاهر به روز و کنونی، کم شدن فضای مشغول شده با این نوع فلاش تانک معرفی کرد.

مزایای فلاش تانک توکار

اشغال فضای کمتر و ظاهری شیک

اصلی ترین علت درست کردن فلاشتانک  توکار، استفاده مناسب از فضای در دسترس و اشغال کردن فضای کم به وسیله فلاش تانک است. این نوع به علت اینکه به روش توکار به کار گرفته می‌شود. هیچ فضایی را مشغول نمی‌کند و نمایی بسیار زیبا به سرویس بهداشتی شما میدهد.شما با استفاده از این نوع فلاش تانک یک سرویس بهداشتی زیبا را میتوانید داشته باشید.

صدای کم

اکثر فلاش تانک های توکار بعد از خالی کردن  آب، صدای زیادی به وجود می‌آورند  که این سروصدای زیاد احساس خوبی نمیدهد. محفظه فلاشتانک توکار به علت اینکه درون دیوار قرار دارد، صدای خالی شدن  آب از آن خیلی کم به گوش می‌رسد.

صرفه جویی در مصرف آب

ویژگی  اصلی  فلاشتانک توکار را میتوان، کمک  در صرفه جویی در آب دانست. همانگونه که می شود بیان کرد، فلاشتانک توکار، دارای دو کلید که معمولا یکی از آنها کلید خالی کردن مخزن 3 لیتری است و دیگری  کلید خالی کردن مخزن 6 لیتری است. فلاشتانک های توکار این ویژگی را دارد که متناسب با نیاز تان، یکی از این دو کلید را فشار دهید. مصرف آب نیز کم و به صرفه خواهد بود.

انتخاب دکمه های متنوع

یکی از تجهیزاتی  که فلاشتانک توکار دارا میباشد و در اختیار فرد قرار می دهد  این است که می توان طرح چیدمان کلید ها را عوض کرد. تنها بخشی که از فلاش تانک توکار قابل رویت  است، همان کلیدها می باشد و فرد  می توانند مناسب  با عقیده  خود آنها را انتخاب نمایند. اما شما در فلاش تانک های روکار این ویژگی را دارا نمی باشد.

فلاش تانک توکار ایمن آب

یکی  از مارک های تولید کننده فلاش تانک، مارک ایمن آب است. این مارک که از سال 1372 کار خود را به صورت رسمی شروع کرده است، محصول های با کیفیت بسیار خوب در قسمت فلاش تانک  مثل  فلاشتانک توکار دارد. فلاش تانک توکار زمینی ایمن آب مدل کلین و فلاش تانک توکار وال هنگ ایمن آب مدل کلیک، از عالی ترین محصول های تولیدی ایمن آب به حساب می‌آید.

نمایندگی فلاش تانک ایران

در گذشته، امکان  به وجود آوردن محصولات مورد استفاده  و مهم  زندگی کمی  سخت به نظر می‌رسید. حال این امر بسیار آسان گردیده. زیرا هر مارکی که به تولید محصول های مخصوص  خود و مورد نیاز افراد می پردازد، قسمتی به اسم نمایندگی را به وجود می‌آورد  که به وسیله آن محصول هایی را در اختیار مردم قرار می دهد. این ترتیب افراد می توانند محصولات مورد استفاده خود را با رفتن به نمایندگی مارک  گفته شده وسیله مورد نظر خود را فراهم کنند.

افراد به آسانی  می توانند با رفتن به نمایندگی فلاش تانک ایران در تهران، محصول مورد استفاده  خود را خریداری کنند.  در واقع کار مهمی  که این محصول انجام می دهد، آب را درون مخزن خود ذخیره می‌کند که بتوان در موقع های ضروری آب را آزاد کرد. نمایندگی فلاش تانک ایران در تهران عالی ترین نوع های این محصول را به افراد میدهد.  این نمایندگی وظیفه دارد تا فلاش تانک را با همه ی جزئیات در اختیار مردم قرار دهد. فلاش تانک انواع مختلفی دارد. فلاشتانک به روش های روکار و توکار نصب می شود.

این محصول با یک ضامن طنابی یا کلید خالی کردن اب را انجام می دهد. استفاده از این محصول در منازل امری اجباریست ا. از نمایندگی فلاش تانک ایران در تهران این محصول بی نظیر را با کیفیت عالی تهیه کنید.

فلاش تانک توکار وال هنگ

میتوان گفت فلاش تانک ایران توکار مدل وال هنگ از پر فروش ترین فلاش تانک های توکار به حساب می‌آید.

در موردهایی  که سرویس بهداشتی  فضای کمی دارد  نیز از فلاش تانک توکار یا فلاش تانک روکار اسلیم  مورد استفاده قرار میگیرد. گوناگونی  بسیار بالایی برای کلید های فلاش تانک های توکار هم از نمای بیرونی و هم از نظر فنی وجود دارد. شما می توانید رنگ و طرح مورد سلیقه خود را انتخاب کنید.

فلاش تانک توکار که نام دیگر آنها سیفون است و بیشتر با اسم سیفون شهرت دارد که استفادی عمده ی این سیفون ها همان سرویس های بهداشتی است. بهترین مزیت فلاش تانک توکار این است که زیبایی محیط را از بین نمیبرد و با نصب این سیفون در داخل دیوار زیبایی محیط تحت تاثیر قرار نمیگیرد. به همین علت این نوع فلاش تانک به صورت یک صفحه کلید کوچک که بر روی دیوار قرار گرفته است. این نوع فلاش تانک ها چون در داخل دیوار قرار میگیرد  محیط داخل سرویس را نمی‌گیرد.  به همین دلیل علت اکنون با ترقی  آپارتمان نشینی و نبودت  فضای مناسب  برای سرویس بهداشتی، کارایی فلاش تانک توکار رونق  بیشتری نسبت به دیگر انواع فلاش تانک ها را دارا بوده است.

مدل وال هنگ در فلاش تانکهای بهترین برند ایرانی است و محبوبیت بیشتری در بین رقبای خود دارد. به همین علت کارخانه تولید کننده این مدل از فلاش تانک تولید زیادی برای این محصول دارد.

کلید این مدل فلاش تانک توکار در 2 طرح چهارگوش و دایره ای و دارای  10 رنگ می باشد.استراکچر آن از پروفیل سنگین با ضخامت بالا و رنگ کوره ای به وجود آمده است  که در مقابل  زنگ زدگی و خمیدگی بسیار مستحکم است.

فلاش تانک توکار وال هنگ راسان و فلاش تانک توکار وال هنگ بدون کلید راسان از محصولات پرفروش هستند

استراکچر والهنگ

فلاش تانک نام مترادف زیادی دارد که یکی از این نامها استراکچر وال هنگ است، که این مدل به صورت توکار در دیوار نصب میشود. این فلاش تانک به همراه پروفیل های فلزی اطراف  وظیفه نگهداری  وزن توالت دیواری با شخص استفاده کننده را دارا میباشد.

بهترین استراکچر وال هنگ

تانک مقاوم و مستحکم که دارای  فلاش دو زمانه باشد.

اندازه فلاش دو زمانه تنظیم شود. حالت متعادل فلاش های دو زمانه بر روی 3 و 6 لیتر تنظیم شده  باشد.

کلیدهای فلاش تانک زیبا و متنوع برای همه ی سلیقه ها موجود است.

سازگار با انواع مختلف توالت دیواری باشد.

انواع استراکچر توالت فرنگی

این سیفون دسته بندی های متفاوتی دارد که در ادامه این دسته بندی را بیان خواهیم کرد: ملاک تقسیم کردن را  می توان بر حسب دارا بودن پروفیل فلزی،ضخامت استراکچر توالت و یا بر حسب مرتفع بودن استراکچر باشد.

این مدل عالی ترین کلکسیون  افراساز برای آپارتمان ها در ایران پیشنهاد داده میشود. ضخامت این استراکچر مناسب برای دیوارهای سفالی و… با ضخامت 20 سانتی متر می باشد.

استراکچر توالت فرنگی دیوار با ضخامت 8 سانت:

این طرح برای دیوارهای از قبل ساخته شده با ضخامت دیوار 10 سانتی متر می باشد.

فلاش تانک توکار بدون استراکچر

این مدل استراکچر خاص برای دیوارهایی می باشد که تانک قدرت به وجود آوردن استحکام لازم همراه با مقاومت دیوار را داشته باشد. مناسب برای دیوارهای لیکا،و… است.برای دیوارهای از قبل ساخته شده خوب نیست.

فلاش تانک توکار زمینی

 در قدیم  تنها روش درست کردن و موقعیت خانه مهم بود. اکنون به همراه  آن ها نظری ویژه ای به امکانات و تجهیزات مورد استفاده در خانه داده میشود.  فلاشتانک توکار زمینی راسان یکی از فلاشتانک های توکار بسیار عالی و کیفیت دار می باشد که کارخانه راسان با نقش  بسیار حرفه ای  و قشنگ تولید کرده است و توانایی برطرف کردن  نیاز های یک خانه لاکچری  را در این زمینه دارد.

فلاشتانک ها از وسایل با اهمیت  ساختمانی است که در وقت خرید یا اجاره از ایده های متنوع  باید توجه همگی را به سوی خود جذب کند. این وسیله ضمانت و خدمات پس از فروش دارد که یکی ویژگی مهم میتوان آن را برشمرد.

از پرفروش ترین محصولات فلاشتانک توکار زمینی میتوان به فلاش تانک توکار زمینی راسان و فلاش تانک توکار زمینی بدون کلید راسان اشاره کرد

مزایای  فلاش تانک توکار زمینی

فلاشتانک توکار زمینی مزایای فراوانی دارد که در زیر آنها را بیان کرده ایم:

امکان نصب فلاش تانک توکار در مکانهای کوچک

آلودگی صوتی کمتر ( فلاشتانک توکار صدای بسیار کمی دارد )

فضای اشغالی کمتر ( فلاشتانک توکار کمترین فضای اشغالی را دربرمیگیرد)

طرح های متنوع (فلاشتانک توکار به هر سلیقه میخورد)

طول عمر فلاش تانک توکار زیاد است.

فلاش تانک توکار کلاسیک

فلاش تانک از اصلی ترین وسایل ضروری در سرویس بهداشتی مکان عمومی،و …. است.  مشخصات یک فلاش تانک عالی را می توان خالی کردن عالی، مستحکم بودن و عمر زیاد بیان کرد. یکی از فلاشتانک های توکار مقاوم،  فلاشتانک توکار مدل کلاسیک می باشد. این وسیله  از پرفروش ترین فلاشتانک های توکار به حساب می آید. این محصول در صورت نصب کردن توسط افراد شرکت ۱۰ سال ضمانت و ۲۵ سال خدمات پس از فروش  را دارا می باشد.