فلاش تانک

هنگامی که به  روش زندگی در این دوران نگاه میکنیم یکی از نگرانی های روزانه مردم نداشتن فضای مورد نظر برای زندگی است. میتوان گفت انسان ها اکنون دنبال طراحی های زیبا و جالبی هستند که فضای قابل استفاده خود را افزایش بدهند.برای مثال میشود گفت  وصل کردن تلویزیون به دیوار، مورد استفاده قرار دادن لپ تاپ های بسیار باریک به جای سیستم های کامپیوتر خانگی و همگی اینها را میشود گفت برای آزاد سازی فضای در دسترس انجام میگیرد.

فلاش تانک های توکار برعکس نسل گذشته فلاش تانک ها روکار با قرارگرفتن  درون دیوار سرویس بهداشتی  فضای زیادی را اشغال میکرد اما اکنون با استفاده از این نمونه فلاش تانک فوق باریک فضای اشغال شده به سرویس بهداشتی باز میگردد. در دنیای امروزی، مینیمالیسم افراد زیادی را به خود جذب کرده است و این کار موجب مشهور شدن روز به روز  فلاش تانک های توکار شده است. مخفی کردن لوله کشی ها داخل دیوار یک راه بسیار کاربردی و با هزینه کم قابل اجرا است.زیرا این اجرا هم مد قرار گرفته و هم کارایی و هم کم هزینه است.

این فلاش تانک کارایی مورد استفاده در سرویس بهداشتی های هتل های لوکس تا سرویس بهداشتی های بین راهی را دارا میباشد که یک ویژگی بسیار مهم این وسیله میتوان نام برد.

ویژگی های فلاش تانک توکار

اکنون  بعضی از ویژگی های فلاش تانک های توکار را برایتان بازگو میکنیم:

تخلیه دو زمانه

مهم بودن حفظ کردن منابع طبیعی در همه ی دنیا قابل توجه است که قابلیت تخلیه دو زمانه در فلاش تانک های توکار به یکی از اصلی ترین ملزومات  فلاش تانک های توکار مبدل گشته است.

صرفه جویی در مصرف آب

یکی از بارز ترین ویژگی این فلاش تانک این است که در مصرف آب صرفه جویی حداقلی را دارا میباشد که این ویژگی برای یک کشور که در وضعیت بحرانی کم آبی قرار دارد بسیار مهم واقع شده است.

کاهش صدا

با قرار دادن آن داخل دیوار می توان به یکی از  فواید این محصول که کاهش صدای آن در هنگام خالی شدن است اشاره کرد.

فلاش تانک توکار

فلاش تانک از محدود وسایل ضروری در سرویس بهداشتی منازل و مناطق مسکونی میباشد  که در معرفی آن میتوان گفت به محفظه ای گفته میشود  که در آن آب نگه داشته میشود تا در زمان استفاده، رهاکردن اندازه زیادی از آب ممکن کند. وسیله مورد نظر در دو نوع موجود میباشد. فلاش تانک روکار همان مدلی میشود بیان کرد که اکثرمان آن را مشاهده کرده ایم که شکل آن را میتوان اینگونه بیان کرد که محفظه ای برای نگهداری آب که با کشیدن یک طناب به یک باره آب به اندازه زیاد و با سرعت خارج میشود. استفاده از این روش امروزه جواب نمیدهد و مورد خوبی نیست زیرا دارد اندک اندک جای خود را به فلاش تانک ها تو کار میدهد.

فلاش تانک توکار را میشود گفت  که شما دیگر فضای ذخیره آب را نمی بینید. در این نوع، فضای نگهداری آب داخل دیوار جای میگیرد و شما تنها دو دکمه مشاهده میکنید که با فشار دادن می توانید از آن استفاده کنید. مهم ترین مشهوریت فلاش تانک توکار را میتوان ظاهر به روز و کنونی، کم شدن فضای مشغول شده با این نوع فلاش تانک معرفی کرد.

مزایای فلاش تانک توکار

اشغال فضای کمتر و ظاهری شیک

اصلی ترین علت درست کردن فلاش تانک  توکار، استفاده مناسب از فضای در دسترس و اشغال کردن فضای کم به وسیله فلاش تانک است. این نوع به علت اینکه به روش توکار به کار گرفته می‌شود. هیچ فضایی را مشغول نمی‌کند و نمایی بسیار زیبا به سرویس بهداشتی شما میدهد.شما با استفاده از این نوع فلاش تانک یک سرویس بهداشتی زیبا را میتوانید داشته باشید.

صدای کم

اکثر فلاش تانک های توکار بعد از خالی کردن  آب، صدای زیادی به وجود می‌آورند  که این سروصدای زیاد احساس خوبی نمیدهد. محفظه فلاش تانک توکار به علت اینکه درون دیوار قرار دارد، صدای خالی شدن  آب از آن خیلی کم به گوش می‌رسد.

صرفه جویی در مصرف آب

ویژگی  اصلی  فلاش تانک توکار را میتوان، کمک  در صرفه جویی در آب دانست. همانگونه که می شود بیان کرد، فلاش تانک توکار، دارای دو کلید که معمولا یکی از آنها کلید خالی کردن مخزن 3 لیتری است و دیگری  کلید خالی کردن مخزن 6 لیتری است. فلاش تانک های توکار این ویژگی را دارد که متناسب با نیاز تان، یکی از این دو کلید را فشار دهید. مصرف آب نیز کم و به صرفه خواهد بود.

انتخاب دکمه های متنوع

یکی از تجهیزاتی  که فلاش تانک توکار دارا میباشد و در اختیار فرد قرار می دهد  این است که می توان طرح چیدمان کلید ها را عوض کرد. تنها بخشی که از فلاش تانک توکار قابل رویت  است، همان کلیدها می باشد و فرد  می توانند مناسب  با عقیده  خود آنها را انتخاب نمایند. اما شما در فلاش تانک های روکار این ویژگی را دارا نمی باشد.

فلاش تانک توکار ایمن آب

یکی  از مارک های تولید کننده فلاش تانک، مارک ایمن آب است. این مارک که از سال 1372 کار خود را به صورت رسمی شروع کرده است، محصول های با کیفیت بسیار خوب در قسمت فلاش تانک  مثل  فلاش تانک توکار دارد. فلاش تانک توکار زمینی ایمن آب مدل کلین و فلاش تانک توکار وال هنگ ایمن آب مدل کلیک، از عالی ترین محصول های تولیدی ایمن آب به حساب می‌آید.

نمایندگی فلاش تانک ایران

در گذشته، امکان  به وجود آوردن محصولات مورد استفاده  و مهم  زندگی کمی  سخت به نظر می‌رسید.  ولی اکنون این امر بسیار آسان شده است. زیرا هر مارکی که به تولید محصول های مخصوص  خود و مورد نیاز افراد می پردازد، قسمتی به اسم نمایندگی را به وجود می‌آورد  که به وسیله آن محصول هایی را در اختیار مردم قرار می دهد. این ترتیب افراد می توانند محصولات مورد استفاده خود را با رفتن به نمایندگی مارک  گفته شده وسیله مورد نظر خود را فراهم کنند.

افراد به آسانی  می توانند با رفتن به نمایندگی فلاش تانک ایران در تهران، محصول مورد استفاده  خود را خریداری کنند.  در واقع کار مهمی  که این محصول انجام می دهد، آب را درون مخزن خود ذخیره می‌کند که بتوان در موقع های ضروری آب را آزاد کرد. نمایندگی فلاش تانک ایران در تهران عالی ترین نوع های این محصول را به افراد میدهد.  این نمایندگی وظیفه دارد تا فلاش تانک را با همه ی جزئیات در اختیار مردم قرار دهد. فلاش تانک در نوع های  گوناگون  تولید شده است و به روش  های روکار و توکار نصب می شود.

این محصول به این شکل درست  شده است که با  یک ضامن طنابی شکل و یا کلید خالی کردن اب را انجام می دهد. این محصول اکنون به یک محصول ضروری مبدل گشته است و همه ا باید آن را در منزل خود داشته باشند. از نمایندگی فلاش تانک ایران در تهران این محصول بی نظیر را با کیفیت عالی تهیه کنید.

فلاش تانک توکار وال هنگ

میتوان گفت فلاش تانک ایران توکار مدل وال هنگ از پر فروش ترین فلاش تانک های توکار به حساب می‌آید.

در موردهایی  که سرویس بهداشتی  فضای کمی دارد  نیز از فلاش تانک توکار یا فلاش تانک روکار اسلیم  مورد استفاده قرار میگیرد. گوناگونی  بسیار بالایی برای کلید های فلاش تانک های توکار هم از نمای بیرونی و هم از نظر فنی وجود دارد. شما می توانید رنگ و طرح مورد سلیقه خود را انتخاب کنید.

فلاش تانک توکار که نام دیگر آنها سیفون است و بیشتر با اسم سیفون شهرت دارد که استفادی عمده ی این سیفون ها همان سرویس های بهداشتی است. بهترین مزیت فلاش تانک توکار این است که زیبایی محیط را از بین نمیبرد و با نصب این سیفون در داخل دیوار زیبایی محیط تحت تاثیر قرار نمیگیرد. به همین علت این نوع فلاش تانک به صورت یک صفحه کلید کوچک که بر روی دیوار قرار گرفته است. این نوع فلاش تانک ها چون در داخل دیوار قرار میگیرد  محیط داخل سرویس را نمی‌گیرد.  به همین دلیل علت اکنون با ترقی  آپارتمان نشینی و نبودت  فضای مناسب  برای سرویس بهداشتی، کارایی فلاش تانک توکار رونق  بیشتری نسبت به دیگر انواع فلاش تانک ها را دارا بوده است.

مدل وال هنگ در فلاش تانکهای بهترین برند ایرانی است و محبوبیت بیشتری در بین رقبای خود دارد. به همین علت کارخانه تولید کننده این مدل از فلاش تانک تولید زیادی برای این محصول دارد.

کلید این مدل فلاش تانک توکار در 2 طرح چهارگوش و دایره ای و دارای  10 رنگ می باشد.استراکچر استفاده شده در آن  از پروفیل سنگین با ضخامت بالا و رنگ کوره ای به وجود آمده است  که در مقابل  زنگ زدگی و خمیدگی بسیار مستحکم است.

استراکچر والهنگ

فلاش تانک نام مترادف زیادی دارد که یکی از این نامها استراکچر وال هنگ است، که این مدل به صورت توکار در دیوار نصب میشود. این فلاش تانک به همراه پروفیل های فلزی اطراف  وظیفه نگهداری  وزن توالت دیواری با شخص استفاده کننده را دارا میباشد.

بهترین استراکچر وال هنگ

تانک مقاوم و مستحکم که دارای  فلاش دو زمانه باشد.

اندازه فلاش دو زمانه تنظیم شود. حالت متعادل فلاش های دو زمانه بر روی 3 و 6 لیتر تنظیم شده  باشد.

کلیدهای فلاش تانک زیبا و متنوع طراحی شده باشد و برای همه ی سلیقه ها مناسب باشد..

سازگار با انواع مختلف توالت دیواری باشد.

انواع استراکچر توالت فرنگی

این سیفون دسته بندی های متفاوتی دارد که در ادامه این دسته بندی را بیان خواهیم کرد: ملاک تقسیم کردن را  می توان بر حسب دارا بودن پروفیل فلزی،ضخامت استراکچر توالت و یا بر حسب مرتفع بودن استراکچر باشد.

این مدل عالی ترین کلکسیون  افراساز برای آپارتمان ها در ایران پیشنهاد داده میشود. ضخامت این استراکچر مناسب برای دیوارهای سفالی و… با ضخامت 20 سانتی متر می باشد.

استراکچر توالت فرنگی دیوار با ضخامت 8 سانت:

این طرح برای دیوارهای از قبل ساخته شده طراحی شده است که عموما  ضخامت دیوار 10 سانتی متر می باشد.

فلاش تانک توکار بدون استراکچر

این مدل استراکچر خاص برای دیوارهایی می باشد که تانک قدرت به وجود آوردن استحکام لازم همراه با استحکام دیوار را داشته باشد. مناسب برای دیوارهای لیکا،و… است.برای دیوارهای از قبل ساخته شده خوب  نیست.

فلاش تانک توکار زمینی

شاید در قدیم  تنها روش درست کردن و موقعیت خانه مهم بود، اما اکنون به همراه  آن ها نظری ویژه ای به امکانات و تجهیزات مورد استفاده در خانه داده میشود.  فلاش تانک توکار زمینی راسان یکی از فلاش تانک های توکار بسیار عالی و کیفیت دار می باشد که کارخانه راسان با نقش  بسیار حرفه ای  و قشنگ تولید کرده است و توانایی برطرف کردن  نیاز های یک خانه لاکچری  را در این زمینه دارد.

فلاش تانک ها از وسایل با اهمیت  ساختمانی است که در وقت خرید یا اجاره از ایده های متنوع  باید توجه همگی را به سوی خود جذب کند. این وسیله ضمانت و خدمات پس از فروش دارد که یکی ویژگی مهم میتوان آن را برشمرد.

مزایای  فلاش تانک توکار زمینی

فلاش تانک توکار زمینی مزایای فراوانی دارد که در زیر آنها را بیان کرده ایم:

امکان نصب فلاش تانک توکار در مکانهای کوچک

فلاش تانک توکار با صدای بسیار کم

فلاش تانک توکار با کمترین فضای اشغالی

فلاش تانک توکار به هر سلیقه میخورد

طول عمر فلاش تانک توکار زیاد است.

فلاش تانک توکار کلاسیک

فلاش تانک از اصلی ترین وسایل ضروری در سرویس بهداشتی مکان عمومی،و …. است.  مشخصات یک فلاش تانک عالی را می توان خالی کردن عالی، مستحکم بودن و عمر زیاد بیان کرد. یکی از فلاش تانک های توکار مقاوم،  فلاش تانک توکار مدل کلاسیک می باشد. این وسیله  از پرفروش ترین فلاش تانک های توکار به حساب می آید. این محصول در صورت نصب کردن توسط افراد شرکت ۱۰ سال ضمانت و ۲۵ سال خدمات پس از فروش  را دارا می باشد.